Katalog Firm i Instytucji Wróć

300dpi studio- Grafika Białystok

ul. Jurowiecka 56/3C

15-101 Białystok

tel.503 486 062

www.studio300dpi.pl
kontakt@studio300dpi.pl
Czynne: 24h
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Studio 300dpi - to świeżość, kreatywność, pasja i chęć wytężonej pracy. Uwielbiamy projektować logotypy oraz materiały promocyjne takie jak ulotki, bannery, wizytówki.

Wiemy jak wiele zależy do profesjonalnego wizerunku firmy, jak przekonujące dla klienta jest wrażenie jakie sprawia firma. Dlatego nasze studio pomaga firmom odmienić swój wizerunek lub stworzyć go na nowo.

Studio 300dpi stawia na profesjonalne projekty graficzne, które pomogą Ci przekonać do siebie swoich klientów.
Nieustanny rozwój, podążanie za najnowszymi trendami i kreowanie nowych to nasza pasja. Dlatego jesteśmy zawsze krok do przodu przed konkurencją i możemy zaoferować profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, wśród których znajdują się:

  • Projektowanie logo firm - profesjonalny wizerunek firmy to przede wszystkim czytelne, nowoczesne i trafiające do Twoich klientów logo. Nasze logo to nie tylko projekt ale przede wszystkim rozmowa z Tobą oraz Twoimi klientami i poznanie ich potrzeb
  • Projektowanie materiałów promocyjnych (ulotek, folderów, plakatów) - aby jeszcze bardziej trafić do swoich klientów potrzebujesz profesjonalnych narzędzi. Ludzie przykładają bardzo dużą uwagę do wyglądu ulotek i folderów, więc warto aby prezentowały Twoją firmę z jak najlepszej strony
  • Projektowanie wizytówek i papieru firmowego - profesjonalny, estetyczny wygląd, a przede wszystkim użyteczność – to główne cechy projektowanych przez nas wizytówek oraz papieru firmowego.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy - stoi za nami również doświadczenie w marketingu (również internetowym) więc zawsze podpowiadamy naszym klientom, co i jak mogą poprawić, aby ich wizerunek był w oczach klienta nieskazitelny.
  • Projektowanie bannerów internetowych - dziś bez promocji w Internecie nie da się wiele osiągnąć, dlatego ważne jest, aby zaprezentować się przed przyszłymi klientami estetycznymi bannerami oraz przemyślanymi kampaniami reklamowymi.

Zależy nam na sumiennej, rzetelnej i długotrwałej współpracy z Klientami, dokładamy więc wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych zleceniodawców.

Jeśli podzielasz to zdanie i szukasz solidnej firmy, która zadba o wizerunek Twojego przedsiębiorstwa zachęcamy do zapoznania się z nami na www.studio300dpi.pl

300dpi studio- Grafika Białystok
300dpi studio- Grafika Białystok
300dpi studio- Grafika Białystok
300dpi studio- Grafika Białystok