Katalog Firm i Instytucji Wróć

3 po 3

ul. Mickiewicza 47

15-213 Białystok

tel.85 663 33 44tel.604 512 039

www.trzypotrzy.com
info@trzypotrzy.com
Czynne: Od 11.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Restauracja Trzy po Trzy, istniejąca od 1996r. zaprasza do skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług z branży gastronomicznej. Oferujemy najwyższej jakości usługi cateringowe, dostosowane do potrzeb i portfeli naszych klientów.

Jeśli potrzebujecie Państwo zorganizować bankiet (urodziny, imieniny, chrzciny, komunie), spotkanie biznesowe (firmowe) w plenerze, jubileusz lub przyjęcie domowe - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przygotujemy różne warianty menu wraz z wyceną, zaaranżujemy wystrój pomieszczenia, wykonamy dekorację stołów zgodnie z rangą spotkania. Przygotowane potrawy będą najwyższej jakości i świeżości, a ich wygląd zachęci do konsumpcji. Nasza kuchnia słynie z wyśmienitych dań kuchni polskiej i regionalnej. Nie zapominamy o nowościach kulinarnych z całego świata. Zapewniamy dyskretną, profesjonalną i miłą obsługę kelnerską. Catering przygotujemy w naszym lokalu lub miejscu wskazanym przez klienta w przystępnej cenie. Z naszych usług korzystają urzędy, sądy, banki, szkoły, duże korporacje, małe przedsiębiorstwa, osoby indywidualne. Każdemu poświęcimy czas i sprawimy, że poczują się Państwo wyjątkowo.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu. Dysponujemy salami szkoleniowymi wyposażonymi w sprzęt oraz bezprzewodowy Internet. Organizujemy konferencje, seminaria, uroczyste obiady, kolacje, rocznice, bale - andrzejkowe, sylwestrowe, karnawałowe, ostatkowe, wesela, studniówki, połowinki, konsolacje, zaręczyny i wiele innych imprez zasiadanych lub przy szwedzkim stole.

Z nami każda impreza będzie niezapomnianym przeżyciem, które na długo zostanie w Państwa pamięci.

3 po 3
3 po 3
3 po 3
3 po 3